Už vím dost,

chci se zapojit 

webhead.jpg

Pro koho je vhodná práce finančního poradce?

Převezměte kontrolu

nad svou profesní budoucností.

Expandujeme a do našich řad rádi přivítáme nové talenty.

Ať už máte řadu zkušeností, nebo právě končíte studia, jsme společnost, která pomáhá ostatním připravit se na budoucnost, a jsme tím pravým místem, kde začít další etapu budoucnost vlastní.

Díky svobodnému přístupu k práci a důrazu na nezávislost, která se prolíná všemi aktivitami, které podnikáme, vytváříme unikátní prostředí pro rozvoj úspěšných kariér. 

Ten, kdo s námi sdílí naše hodnoty a poctivý přístup k práci i ke klientům, u nás nalezne veškerou podporu potřebnou k tomu, aby si dovedl naplnit své profesní ambice a cíle.

Neustále se zdokonalujeme. To v praxi znamená, že 20% pracovního času věnujeme profesnímu a osobnostnímu rozvoji a vzdělávání se.

Vzdělávání je u nás bezplatné.

Kariéra u nás nemá strop. To je něco, co v korporaci prostě zažít nelze; kariérní řád garantuje povýšení při splnění jasných podmínek.

Výše výdělku je zcela přímo úměrná aktivitám. Za dobře odvedenou práci u nás získáte daleko víc než je standard. 

philipp-berndt-5i0GnoTTjSE-unsplash_edit

Tady je budoucnost.

Právě nyní do našeho týmu hledáme:

Senior konzultant

Praha

Plný úvazek

Junior konzultant

Praha

Plný/zkrácený úvazek

Manažerská kariéra

Praha

Plný úvazek

Socialní média, brand, PR specialista

Praha

Zkrácený úvazek

Být spolu nás baví.

Od většiny kolegů slyším, že v lepším kolektivu ještě nedělali. 4x ročně se setkáváme na úrovni ČR, týmově několikrát měsíčně, individuálně stále. Oslavujeme úspěchy, pomáháme si, když něco nevyjde. Pivo a mimopracovní aktivity nemáme nakázané shora. Jsme na stejné vlně. Je fajn se těšit na lidi, se kterými děláte.

Vašebudoucnost.cz sdružuje přes 140 nezávislých poradců, kteří pečují na ve 14 pobočkách o klienty po celé ČR. Naší předností se fokus na dlouhodobý servis klientům, díky čemuž získávají poradce, na kterého se mohou spolehnout a který za ně řeší cokoli spojeného s finančním trhem.

 

Se značkou Vašebudoucnost.cz máme efektivní a snadný přístup k širokému porfoliu finančních produktů a služeb, ze kterých vybíráme ta nejlepší řešení pro naše klienty.

 

Máme tak možnost pracovat svobodně a nezávisle a při tom s podporou a zázemím silného partnera.

CET_7348_edited.png

Powered by

Naši vizi naplňujeme díky silnému zázemí značky Vašebudoucnost.cz, která již od roku 1996 úspěšně působí na českém trhu a pomáhá 23.000 klientům hledat řešení v nepřehledné nabídce produktů a služeb nabízených na finančním trhu a tím i efektivně plnit jejich přání a cíle.

Promluvme si o tom, jak vidíte

svou budoucnost.

Kontaktní údaje:

Oldřich Turner

VIZE 2025

Tel: 720 759 248

@: spoluprace@vize-2025.cz

  • LinkedIn
  • Facebook